Islandofil

Do Reykjavíku nově s Wizz Airem

Wizz Air bude nově létat z Budapešti do Reykjavíku (foto: Wizz Air)

Wizz Air bude nově létat z Budapešti do Reykjavíku (foto: Wizz Air)

 

Na začátku ledna oznámila známá nízkonákladová letecká společnost Wizz Air spuštění nového leteckého spojení z Budapešti na Island (letiště Keflavík). Cestovatelé z České republiky (především z Jižní Moravy) a ze Slovenska tak mají další možnost, jak se dostat levně na Island.

Nová linka do Keflavíku bude v provozu od 27. března 2016 a společnost bude z Budapešti na Island létat dvakrát týdně, vždy ve středu a v neděli v časech 13.55 a 14.45. Zpět z Keflavíku se pak bude vracet ve středu a v neděli v 17.25 a 19.15.

Kromě nové linky Wizz Airu se dá na Island dostat za poměrně nízké ceny se společnostmi WOW air, Icelandair, Air Berlin nebo German Wings.

Ceny letenek

To nejdůležitější na závěr – letenky na nové lince jsou již v prodeji a to za velice zajímavé ceny! Na některé termíny je s dostatečným předstihem možné zarezervovat zpáteční letenky za ceny kolem 4 000 Kč!

Díky velké popularitě Islandu v posledních letech přibývá nejen spojů do Reykjavíku, ale také společností, které lety provozují. V důsledku konkurenčního boje se tak ceny letenek pohybují na velice přijatelné úrovni a akční nabídky letenek do Reykjavíku kolem 4 000 Kč se objevují poměrně často.

Cesta z letiště do Reykjavíku

Přečtěte si náš návod Jak se dostat z letiště Keflavík do Reykjavíku.

 

Zdroj: Wizz Air

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *